• slide - 1
 • slide - 4
 • slide - 2
 • slide - 3

Pogotowie hydrauliczne - instalacje gazowe, sanitarne i wodociągowe. Piece CO w Gdańsku

oraz instalacje sanitarne, instalacje gazowe i wodociągowe

Usługi hydrauliczne - Gdańsk - profesjonalna pomoc do zaraz!

Problemy z instalacjami wodnymi, kanalizacyjnymi, grzewczymi i innymi instalacjami sanitarnymi mogą wydarzyć się w każdym momencie. Właśnie dlatego nasza firma oferuje pogotowie hydrauliczne w Gdańsku oraz w okolicznych miejscowościach. Jeżeli pojawiają się problemy, jesteśmy całkowicie do usług!

 

Bulgotanie w rurach, zatkany odpływ, spadki ciśnienia, nieszczelności – te, a także wiele innych usterek mogą przydarzyć się w domu, firmie oraz w innych budynkach. Niestety, czasami ich samodzielne usunięcie nie jest możliwe, dlatego też konieczne jest skorzystanie z usług specjalistów w tym właśnie zakresie, aby to oni mogli przeprowadzić diagnostykę oraz wykonać profesjonalną naprawę.

 
Hydraulik na telefon – 24h na dobę

W awaryjnych sytuacjach czekanie na to, aż specjalista będzie miał czas w dzień powszedni, nie zawsze jest możliwe. W związku z tym wtedy, gdy kłopotliwa sytuacja przydarzyła się nocą, w weekend czy też w święta, w takiej sytuacji jedynym rozwiązaniem jest pogotowie hydrauliczne, ponieważ wtedy można liczyć na pomoc praktycznie w ciągu najbliższej godziny w zależności od czasu dojazdu specjalisty na miejsce.

 

Pogotowie hydrauliczne to najlepszy wybór wtedy, gdy czas jest najważniejszy i nie można czekać, gdyż każda kolejna godzina oznacza jeszcze większe straty, na przykład wywołane przez nieszczelności. Gdy usterka jest poważna i nie ma się odpowiedniej wiedzy, umiejętności oraz narzędzi do jej usunięcia, wtedy nie warto zabierać się za prace samodzielnie, ponieważ można pogorszyć sprawę i jej usunięcie będzie wiązało się z jeszcze wyższymi kosztami.

Gazownik - Gdańsk

Wobec tego wiedząc, że w awaryjnych sytuacjach zawsze skorzystać można z pogotowia hydraulicznego, nie trzeba martwić się wtedy, gdy instalacje sanitarne czy gazowe w domu zaczynają sprawiać problemy w najmniej spodziewanych momentach.

 
Usługi hydrauliczne - Gdynia – zapraszamy!

Nasza firma zajmuje się świadczeniem kompleksowych usług w ramach realizacji instalacji gazowych, wodociągowych, grzewczych i kanalizacyjnych, a także usług spawalniczych. Działamy również jako pogotowie hydrauliczne, zapewniając szybką i wszechstronną pomoc każdemu z naszych klientów. Do każdego zlecenia pochodzimy w sposób indywidualny, zapewniając szybki dojazd na miejsce oraz fachową obsługę.

 
Nasza oferta jako pogotowie hydrauliczne to między innymi:
 • naprawa instalacji kanalizacyjnej
 • naprawa instalacji grzewczych i grzejników
 • naprawa rurociągów gazowych
 • naprawa usterek kotłów
 • wymiana rur, zaworów, wężyków i innych elementów
 • czyszczenie i udrażnianie kanalizacji
 • brak drożności wanny, brodzika, umywalki, toalety
 • oraz innego rodzaju usługi
 

Gdy potrzebują Państwo pomocy, nasza firma oferuje pogotowie hydrauliczne 24 godziny na dobę – wystarczy tylko zadzwonić do nas pod numer wskazany na stronie internetowej, aby umówić się na wykonanie koniecznych prac. Będziemy u Państwa tak szybko, jak to tylko możliwe, aby zaradzić problemom.

Montaż kotłów c.o. - Gdańsk

Oferujemy pełen wachlarz usług z zakresu instalacji gazowniczych i sanitarnych. Jesteśmy w stanie doradzić najlepsze rozwiązania na każdym etapie trwania robót. Nasze dotychczasowe realizacje odznaczają się wyjątkową trwałością i jakością. Świadczymy także usługę pogotowia hydraulicznego oraz instalujemy, uruchamiany i serwisujemy piece CO.

 

Piece CO – zasady prawidłowego montażu

Piece centralnego ogrzewania muszą być zawsze zamontowane w kotłowniach zgodnie z obowiązującymi przepisami oraz normami. Oznacza to zarówno wyselekcjonowanie odpowiedniego miejsca, jak i również profesjonalną instalację. Wszelkiego rodzaju błędy popełnione na tym etapie mogą zwiększać niebezpieczeństwo korzystania ze sprzętu.

 
gazownik Gdynia, Montaż kotłów - Gdynia,Hydraulik Gdynia, piece CO - Gdańsk i Gdynia - hydraulik podczas pracy  

W sprzedaży można znaleźć obecnie różnego rodzaju piece COGdańsk również jest miastem, gdzie do dyspozycji jest wiele ofert ich sprzedaży w sklepach specjalizujących się w tej branży. Można zamawiać je również przez internet. Dobór odpowiedniego pieca centralnego ogrzewania jest bardzo ważny, aby mógł on zapewnić odpowiednią moc, wydajność pracy, a także komfort obsługi zgodnie z oczekiwaniami użytkownika.

 
Wybór miejsca na piec CO

Nowoczesne dwufunkcyjne kotły wiszące na gaz to kompaktowe urządzenia, które nie zajmują dużej ilości miejsca. W środku posiadają również wszystkie potrzebne elementy, na przykład podgrzewacz przepływowy, pompę obiegową. Wobec tego nie potrzebują osobnego budynku kotłowni i można powiesić je w kuchni czy łazience.

 

W przeciwnym przypadku, gdy konieczne jest zamontowanie także zasobnika do ciepłej wody użytkowej, potrzeba już więcej miejsca. Należy także pamiętać o pozostawieniu odpowiedniej przestrzeni przy urządzeniu, aby dostęp do niego był niezakłócony.

 

Kocioł na paliwa stałe powinien być natomiast umieszczony w oddzielnym pomieszczeniu, co związane jest zarówno z dużym gabarytami tego rodzaju sprzętu, jak i również brudem, który pojawia się podczas ich użytkowania.

 
Wymagane odległości dla kotłów na ekogroszek i inne paliwa stałe:
 • 60 centymetrów między tylną ścianą kotła a ścianą kotłowni
 • co najmniej po 60 centymetrów po obu stronach kotła
 • około 1 metr z przodu na załadunek paliwa
 

Również należy pamiętać o tym, że pomieszczenie, w którym znajdują się piece CO, powinno być również odpowiednio wentylowane zgodnie z przepisami. Warto wobec tego skorzystać pomocy specjalisty, który będzie mógł nie tylko przeprowadzić fachowy montaż, ale również dobrać odpowiednio miejsce, w którym będzie znajdować się urządzenie, aby nie stwarzało ono żadnego zagrożenia.

 
Montaż i serwis pieców CO w Gdańsku – zapraszamy!

Nasza firma zajmuje się świadczeniem kompleksowych usług instalacyjnych. Wychodzimy naprzeciwko oczekiwaniom naszych klientów i zapewniamy im pełną i profesjonalną obsługę, która obejmuje również montaż i serwis pieców CO różnych typów oraz marek. Posiadamy wszystkie odpowiednie uprawnienia i instalację wykonujemy zawsze zgodnie z obowiązującymi normami, przepisami oraz ze sztuką budowlaną.

Montaż kotłów - Gdańsk i Gdynia

Nasza oferta w tym zakresie obejmuje między innymi podłączenie pieców do kominków, pieców do instalacji grzewczej, podłączenie sterowników do kotła, wentylatorów powietrza i podajnika, montaż czujników oraz innego rodzaju prace. Zapewniamy profesjonalne wsparcie dla naszych klientów i gwarantujemy jednocześnie atrakcyjne ceny.

 

Stosujemy urządzenia i materiały najlepszych producentów, dzięki czemu świadczymy usługi najwyższej jakości!

Pogotowie hydrauliczne - Gdańsk i Gdynia - hydraulik podczas pracy

Gwarantujemy:

Wysoką jakoś i trwałość
Konkurencyjne ceny
Terminowość

Działamy na rynku już od 2005 roku.

Nasze wieloletnie doświadczenie oraz jakość wykonywanych usług zostało doświadczone przez wielu klientów oraz producentów.

tło - 1 tło - 2 tło - 3